garážové brány z dreva, Bardejov, Prešov, Košice, Poprad, Svidník, Stará Ľubovňa, Stropkov, Michalovce garážové brány z dreva, Bardejov, Prešov, Košice, Poprad, Svidník, Stará Ľubovňa, Stropkov, Michalovce
garazove brany z dreva

garážové brány

autom až do domu


Drevené garážové brány riešené ako sekčné brány Vám zabezpečia pohodlný príchod autom až do Vášho domu, alebo rezidencie. Garážové brány vyrábame v spolupráci s firmou, ktorá dodáva a montuje kovanie s pohonom týchto sekcií. Jednotlivé sekcie každej garážovej brány sú vyrábané z konštrukčných lamelových lepených fríz. Tie zabezpečujú stabilitu nami vyrobených drevených garážových brán. Opracovanie a farebnosť sa dá prispôsobiť podľa požiadaviek zákazníka, vrátane komplikovaných vzorov. Ak Vás táto ponuka oslovila, zistite aj vy, koľko stojí výroba sekčnej garážovej brány.

Doplnkové služby a tovary
Na všetky naše výrobky dávame 5 ročnú záruku a rýchly zákaznícky servis. Všetky drevené výrobky pre dlhodobé zachovanie optimálneho stavu povrchovej úpravy, je potrebné aspoň 1x ročne ľahko ošetriť. Používame na to udržiavací živicový balzam.
výroba drevených garážových brán, východné slovensko

Profesionálny Webhosting | Nail Shop